Oblasti použitia

Rezidenčné budovy

Takéto budovy pozostávajú z nezávislých rezidenčných jednotiek (apartmánov), pozostávajúcich z obytných, komunikačných a vedľajších prietorov. Pri takýchto modulárnych stavbách je použitý jeden alebo aj viac modulov, ktoré spolu tvoria samostanú modulárnu jednotku.

Verejné budovy

Použitím modulárnych jednotiek dokáže vytvoriť ideálne prietory pre verejné použitie, ako napr. vzdelávanie, sociálne, či zdravotné objekty.

Ubytovacie budovy

Modulárne jednotky umožňujú vytvorenie kopmletných hotelových plne vybavených izieb v kontrolovanom prostredí. Skompletovanie na stavbe zaručuje vysokú kvalitu a rýchlosť dostavby.

Obývacie jednotky

Vďaka rôznym typom modulárnych jednotiek a použitia najmodernejších materiálov je možné získať skutočne atraktívne ubytovacie priestory, aj v ťažko dostupných lokalitách.

Obchodné budovy

Za pomoci modulárnych jednotiek je možé vytvorenie kopmletných elegantných priestorov pre mnohoraké použitie. Pri použití vysokej úrovne bezpečnosti, vhodnej napr. na kancelárie, úrady, reštaurácie atď.

Rodinné domy/vily

Najdôležitejšou vecou pre každého je jeho domov - miesto kde žije. Vďaka modulárnym jednotkám vytvoríte "voľný" plán. Podľa architekta Loosa nejde návrh pôdorysu, montážnych rezov, či fasády, ale o vytvorenie priestoru, ktorý vyžaduje adekvátne rozmery a proporcie.

<
ÚvodDomy a bungalovyOblasti použitiaParametre